SMS Meteo Kamera
SMS Meteo Kamera

Dojazd

W dniu Festynu dojazd na lotnisko przy użyciu samochodu niestety nie będzie możliwy.

Parking samochodowy znajdować się będzie na Trasie Północnej od ronda Auchan do ronda Przylep. Osoby korzystające z parkingu prosimy o stosowanie się do poleceń służby porządkowej i ustawianie samochodów tak by parking był jak najefektywniej wykorzystany.

PARKING JEST ZAMYKANY W SOBOTĘ 23.30 oraz W NIEDZIELĘ 18.00. SAMOCHODY POZOSTAWIONA NA PARKINGU BĘDĄ ODHOLOWYWANE. 

Zachęcamy do przyjechania na nasz Festyn rowerem. Na miejscu zorganizowany będzie strzeżony Parking Rowerowy obsługiwany za symboliczne dwa złote przez Stowarzyszenie Rowerem Do Przodu.

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom i chcąc ułatwić dojazd do Przylepu na miejsce Festynu 2 i 3 czerwca informujemy, że Miejski Zakład Komunikacji uruchomi specjalne linie autobusowe.

Będą to linie F i L kursujące na poniższych trasach:

Linia F na trasie: Przylep rondo – Przylep-Solidarności – Przylep-Strażacka – Przylep Lotnisko

Linia L na trasie: Wyspiańskiego – Dworzec PKP – Bohaterów Westerplatte – al. Wojska Polskiego – Zjednoczenia – Przylep rondo – Przylep-Solidarności – Przylep-Strażacka – Przylep Lotnisko

W sobotę – 2 czerwca autobusy będą kursowały wg poniższego planu:

• Autobusy linii F w godzinach 11:30 – 22:15 co 15/20 minut • Autobusy linii L w godzinach 11:00 – 23:00 co 15/20 minut Na wspólnym odcinku trasy od przystanku Przylep rondo do lotniska autobusy F i L będą kursowały na przemian co 7-10 minut.

W niedzielę –3 czerwca autobusy będą kursowały wg poniższego planu:

• Autobusy linii F w godzinach 11:30 – 16:30 co 20 minut

• Autobusy linii L w godzinach 11:00 – 17:50 co 20 minut

Na wspólnym odcinku trasy od przystanku Przylep rondo do lotniska autobusy F i L będą kursowały na przemian co 10 minut. Chcąc też zwiększyć liczbę miejsc do obsługi linii F i L przeznaczono autobusy przegubowe.

Ponadto na Lotnisko w Przylepie będzie można dojechać autobusami linii nr 20, które w rozkładzie jazdy oznaczone są jako „A – kurs do: Przylep Lotnisko”. Trasa linii nr 20 jest następująca: Os. Śląskie – Os. Pomorskie – Szosa Kisielińska – Raculka – Szosa Kisielińska – Podgórna – Waryńskiego – Wyspiańskiego – Dworzec PKP – Bohaterów Westerplatte – al. Wojska Polskiego – Zjednoczenia – Przylep rondo – Przylep-Solidarności – Przylep-Strażacka – Przylep Lotnisko

Przejazd autobusami linii F, L i 20 w drodze na festyn i z powrotem BĘDZIE  BEZPŁATNY.

Galeria zdjęć

Mapa dojazdowa

Mapa dojazdowa