Chat with us, powered by LiveChat
SMS Meteo Kamera
SMS Meteo Kamera

Hotel i restauracja

Niezależnie od tego czy szukają Państwo mocnych wrażeń, czy też spokojnego miejsca do wypoczynku, nasz kompleks hotelowo-restauracyjny doskonale wpisze się w Państwa wymagania. Położenie kompleksu w sąsiedztwie malowniczych lasów oraz lotniska należącego do Aeroklubu Ziemi Lubuskiej czyni nas atrakcyjnym miejscem dla wypoczynku weekendowego, organizacji szkoleń, integracji, biesiad dla grup zorganizowanych, a także imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, komunie, spotkania rodzinne. Dzięki sąsiedztwu lotniska, podczas pobytu w naszym kompleksie, niejednokrotnie trafi się Państwu okazja podziwiania startujących samolotów sportowych, wykonujących zapierające dech w piersiach akrobacje, krążących po niebie szybowców, dryfujących powoli lotniarzy i skaczących z wysokości 3000 metrów skoczków spadochronowych. Położenie kompleksu sprawia, że nasi goście mogą korzystać z wielu nietypowych atrakcji, do których zalicza się chociażby przelot samolotem lub szybowcem, jak również skok ze spadochronem w tandemie.

Dodatkowo na terenie kompleksu swoją siedzibę ma Klub Jeździecki, w którym można skorzystać z jazdy konnej. Nie brakuje także miejsc na rodzinny piknik lub ognisko. Ponadto pobliskie lasy to doskonała propozycja dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Niewątpliwym atutem naszego kompleksu jest także lokalizacja. Od najbliższej, dużej aglomeracji miejskiej, Zielonej Góry, która jest bogata w atrakcje (nowoczesny park wodny z najdłuższą w Polsce zjeżdżalnią, Palmiarnia, stare miasto, XVIII wieczny skansen), dzieli nas niecałe 8 kilometrów. Odległość od granicy z Niemcami to 60 kilometrów, a doskonała sieć dróg i autostrad gwarantuje szybką komunikację w każdym kierunku.j.

Pokoje hotelowe

Nasze zaplecze noclegowe to 17 pokoi, wszystkie wyposażone z myślą o naszych gościach w:
– funkcjonalne meble,
– stały dostęp do Internetu,
– łazienkę z prysznicem,
– telefon,
– radio,
– telewizor

Atrakcje

Na miejscu można skorzystać z:
– sauny
– kortu tenisowego
– jazdy konnej,
– skoków spadochronowych,
– przelotu samolotem lub szybowcem